ПОДЯКА БАТЬКАМ!!!

Шановні батьки груп раннього віку № 2 та № 11!

Адміністрація дошкільного навчального закладу ясла-садок комбінованого типу №12 висловлює Вам подяку за участь та допомогу, за плідну співпрацю та розуміння наших проблем, за зміцнення матеріально-технічної бази.

Завдяки Вам:

- проведено ремонт мийки та придбано меблі у мийку (група №11);

- придбано іграшки та килими в групові кімнати;

- замінено два вікна в груповій кімнаті та придбано тюлі в групову та спальню кімнати (група №2).

Висловлюємо слова подяки всій батьківській громаді, яка приймала активну участь у створенні затишку та комфорту для малят. Ми високо цінуємо Вашу батьківську підтримку та небайдуже ставлення до життя дошкільного навчального закладу.

________________________________________________________________________________________________________

ШАНОВНІ БАТЬКИ!

Ми щиро вдячні Вам за активну участь у розумінні та вирішенні проблем дошкільного навчального закладу, за те, що Ви пройняті турботою про долю й виховання наших малюків. Завдяки Вам оновлюється матеріально-технічна база дошкільного навчального закладу, що дає змогу повноцінному розвитку наших дітей.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, розуміння від дітей, затишку та комфорту у родинах!

Адміністрація закладу

Шановні батьки!

Адміністрація закладу висловлює щиру подяку  Вам за допомогу в облаштуванні ігрових майданчиків  груп.

baner3D

лічильник відвідувань