Get Adobe Flash player

Головне меню

Корисні посилання

baner1

baner2 

baner3

baner6

Консультпункт для батьків

Створіть удома простір для гри

Лазерний лабіринт

Візьміть довгу мотузку й натягніть її між меблями в різних напрямках. Запропонуйте дитині уявити, що мотузка — це промені лазера. Дитина має дістатися до центру кімнати, не зачепивши жодного з них. Для мотивації покладіть усередині лабіринту трофей — іграшку чи солодощі.

Шосе із клейкої стрічки

За допомогою клейкої стрічки нанесіть на підлогу в коридорі дорожню розмітку, розставте картонні знаки і світлофори. Пограйте з дитиною машинками.

Халабуда

Спорудіть у кімнаті будинок зі стільців, ковдр, подушок. Озбройтеся ліхтариком і разом з дитиною там пограйтеся, помалюйте, відпочиньте або почитайте.. 

Детальніше: Як отримати задоволення від ігор з дітьми

Незважаючи на важкий адаптаційний період, дитині дуже корисно відвідувати дитячий садок. Тут вона отримує численні корисні навички, вчиться комунікувати, перебувати в колективі. І щоб процес звикання до садочка був не таким стресовим, підготовку потрібно розпочати заздалегідь. Наші поради  підкажуть вам, як піти у садочок без сліз та істерик.

Етап I: підготовчий

Формування позитивної думки про садочок, де незабаром дитина буде проводити майже цілий день без присутності батьків. Це етап психологічного звикання.

Крок 1. Грайте вдома у захоплюючу гру «дитячий садок», у якій малюк знайомиться із розпорядком дня, уявним персоналом та правилами поведінки. Якщо дитина порушує правила, то виконує штрафні завдання. Впоралася – отримала заохочувальний приз.

Детальніше: Як підготувати дитину до дитячого садка: 15 важливих кроків!

Не секрет, що кожна дитина дошкільного віку любить малювати. Діти проявляють любов до малювання по-різному: одні можуть розмалювати шпалери в кімнаті, інші малюють один у одного на руках і ногах різні квіточки, зірочки, сердечка, деякі навіть умудряються використовувати замість полотна для малювання ваші улюблені штори. Це все приносить чаду велике щастя. Нерідко батьки лають за це дітей і, з жалем, викидають зіпсовані речі. Ніколи не забороняйте дитині малювати. Малювання грає величезну роль у розвитку вашого дитя, воно безпосередньо впливає на формування його особистості. Тому, спробуйте взяти себе в руки і не кричати на дитину за те, що його захоплення, трохи переходить межі дозволеного. Направте розвиток його таланту в потрібний напрямок.

 

 

Детальніше: Користь малювання для дітей

Часто нам здається, що підтримати дитину можна тільки словами “молодець, добре!” або “гарно зробив”.

Насправді таких слів значно більше. Вони допомагають дитині відчути, що ви її любите, розумієте та підтримуєте.

Дитячий та сімейний психолог Катерина Кес підготувала список фраз, які окриляють ваших дітей та дають їм відчути впевненість у власних силах.

Детальніше: 33 важливі фрази, які потрібно говорити своїм дітям

Ставтеся до дитини як до дорослого, рівноправного члена сім’ї зі своїми правами й обов'яз­ками. Доручайте їй посильну роботу вдома, визначте коло її обов'язків. Робіть це лагідно, з до­вірою: «Який ти в нас уже дорослий, ти чудово справляєшся з миттям посуду».

Детальніше: Заповіді для мами й тата

baner3D
 
400
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Годинник

лічильник відвідувань

5386194
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
65
99
326
5383946
8891
8437
5386194

Ваша IP адресса: 54.237.183.249
Server Time: 2020-09-30 06:23:18

Наші друзі

baner4

baner5