Get Adobe Flash player

Головне меню

Корисні посилання

baner1

baner2 

baner3

baner6

       Забезпечення впливу художньої літератури на мовленнєвий розвиток дітей є одним із провідних методичних принципів у роботі з дошкільниками. Через твори художньої літератури відбувається збагачення, уточнення і активізація словника дітей. Ознайомлення з віршами, забавлянками, чистомовками, скоромовками сприяє закріпленню у дітей правильної звуковимови, розвитку виразності мовлення. Оповілання і казки, що пропонуємо дітям для переказування, спияють розвитку зв'язного мовлення. Крім того, художня література сприяє розвитку поєтичного слуху, образності мовлення, прищеплєнню любові до художнього слова.

      Під час добирання і планування творів художньої літератури вихователі, враховуючи пізнавальну тему навчально-виховного блоку тижня і завдання зрозвитку мовлення, планують роботу з організації художньо-мовленнєвої діяльності дітей. 

  

 

Детальніше...

       -  Дотримуйтеся структури гімнастики, оскільки зміст та інтенсивність кожної на­ступної частини обумовлений попередньою і залежить від працездатності організнізму дитини. Рівень навантаження поступово підвищуйте, досягаючи піку, і знад­жуйте.

      -  Пропонуйте загальнорозвивальні вправи дітям у правильній послідовної та чегуйте високий і низький рівень рухової активності.

      -  Складайте комплекс ранкової гімнастики з огляду на вікові особливості дітей, їхні інтереси і потреб

      -  Стежте за диханням: спонукайте дітей не затримувати дихання і дихати через ніс, підказуйте, коли доцільно виконувати вдих і коли видих.

      -  Використовуйте домірний віку дітей педагогічний супровід.

      Поєднуйте доброзичливе ставлення до дітей з адекватною вимогливістю об'єктивно-оптимістичним аналізом їхніх досягнень у руховій сфері.

      -   Задовольняйте вроджену потребу дітей у руховій діяльності.

      -   Створюйте умови, аби задовольнити прагнення дітей самоствердитися в тому, виходить найкраще.

      -   Підвищуйте свою фахову майстерність на основі професійної рефлексії постійно

 

 

Детальніше...

Для ефективного спілкування з дітьми педагог має бути готовим до діалогу, тобто:

$1  сприймати дітей як рівноправних співрозмовників, що передбачає відхід від моделі «Я і безголоса річ»

$1  бути уважним до того, що і як говорять діти

$1  виявляти здатність швидко аналізувати й адекватно реагувати на їхні несподівані запитання, репліки, емоційні реакції

$1  вміти підтримувати й розвивати основні змістові лінії багатоголосої розмови, якою є бесіда з дошкільниками 

Як розмовляти з дітьми так, щоб вони вас почули: поради педагогу

 

Детальніше...

     Радикальні зміни відбуваються і в центральній нервовій системі дітей дошкільного віку. Збільшується маса мозку, який на кінець шостого року досягає 1 350 г, що становить 90% маси мозку дорослої людини. Розвиваються і його функції. Це виявляється у тому, що значно зростають порівняно з попередніми стадіями розвитку дитини сила і роль гальмівних процесів, зокрема, удосконалюється умовне і диференційоване гальмування. Ускладнюється і сама структура аналітико-синтетичної діяльності. Так, утворення нових нервових зв'язків відбувається за безпосередньою участю другої сигнальної системи, тобто в обох сигнальних системах одночасно. Завдяки цьому розширюється сфера впливу на розвиток діяльності дитини словесних подразників або сигналів.

Деталніше :

Конструювання (з латини constrruere) — це процес створення моделі, побудови об’єктів та приведення у певний порядок, взаєморозміщення їхніх частин, елементів. Конструювання належить до продуктивних видів діяльності, оскільки спрямоване на отримання певного продукту. На заняттях з конструювання дошкільники вчаться планувати майбутню діяльність, аналізувати та контролювати власні дії, виправляти помилки, робити висновки. У процесі такої роботи у дітей розвиваються рухи рук, дрібна моторика пальців, зорово-моторні координації, цілеспрямовані дії з предметами на основі тактильного та зорового сприйняття, окомір та перцептивно-рухова пам’ять.

 

Детальніше...

baner3D
 
400
 

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

вологість:

тиск:

вітер:

Годинник

лічильник відвідувань

5312921
Сьогодні
Вчора
Цей тиждень
Минулий тиждень
Цей місяць
Минулий місяць
Вся статистика
49
80
399
5311572
1539
8026
5312921

Ваша IP адресса: 3.214.184.124
Server Time: 2019-12-12 09:08:00

Наші друзі

baner4

baner5